KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Snitt 7336422
nr 733 6422
Snitt
Signerad, Waxholmsbåt, motivets mått: 39x44
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 januari 2012
kl 18:25:34
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
350 kr